Кејт Мидлтон поново трудна и носи близанце?!
Велика Британија је на ногама због гласина да је Кејт Мидлтон, према писању британских таблоида, поново у другом стању.
Забава 02.03.2020 | 21:34
Кејт Мидлтон је, наводно, четврти пут трудна и носи близанце, пише таблоид "Глобе". Међутим, како пишу, принц Вилијам је веома забринут јер Војвоткиња од Кембриџа има проблема са трудничком хиперемезом. У питању је трајно, јако, трудноћом узроковано повраћање које изазива дехидрацију, често с поремећајем електролита, кетозом и мршављењем.
Како се наводи, Кејт се са овим проблемом суочила и у претходне три трудноће.
- Када су сазнали да је трудна, одмах су рекли краљици, односно, она је и једина којој су рекли. Након што су на ултразвуку видели два откуцаја срца, Вилијам је претрнуо од страха. Кејт је имала више проблема с трудноћама него што су то откривали у медијима. Њен притисак је јако повишен и постао је опасан недељама пре порођаја. Било јој је наређено да лежи у кревету и не помера се како би спасила животе своје деце - рекао је извор близак краљевској породици.
Кејт Мидлтон је недавно у разговору за емисију "Срећна мајка, срећно дете" рекла да се све време бринула хоће ли бити добра мајка, додајући да "мајке које кажу да се не брину због тога, заправо лажу".
- Доводити у питање сопствене одлуке, сопствено мишљење и све те ствари, то почиње чим добијеш дете - рекла је она и додала:
- Потпуно сам потценила утицај и промену коју је то унело у наш живот.
Кејт Мидлтон и принц Вилијам, подсетимо, имају ћерку Шарлот (4) и синове Џорџа (6) и Луиса (1).
извор:Блиц/ало.рс Фото: АП/Вицториа Јонес
Коментари / 1
Оставите коментарКејт
03.03.2020 20:29Са срецом.
ОДГОВОРИТЕ