Младен Крстајић на челу ФК Радник

Младен Крстајић требао би да се врати на функцију предсједника Фудбалског клуба Радник, а бијељински клуб би требао да добије и нову управу, сазнаје ИнфоБијељина.

Фудбал 07.02.2020 | 17:12
Младен Крстајић на челу ФК Радник

Данас је у ресторану Монако у Бијељини одржан и радни састанак на коме је присуствовао управо Крстајић.

Поред њега на састанку су били и Недељко Ћорић, Славиша Марковић, Жарко Ћосић, Слободан Ловрић, Ненад Лалић, Љубо Стевић и Слободан Ћурчић.

Крстајић је крајем децембра поднио оставку на мјесто предсједника клуба, на чијем челу је био од 2015. године. Његовим доласком ФК Радник је остварио најбоље резултате у својој богатој историји.

Према незваничним сазнањима портала ИнфоБијељина, Крстајић би ускоро требао поново бити на челу ФК Радник.

(ИнфоБН)

Коментари / 0

Оставите коментар