Партизан поражен од Чукаричког

Фудбалери Партизана поражени су од Чукаричког 2:1 (1:0) у дербију 14. кола Суперлиге Србије.

Фудбал 30.10.2019 | 17:41
Саво Милошевић отпочео је дуел са Брђанима веома офанзивно, што му се од почетка меча није исплатило. Асано и Сума су били индиспонирани. Домаћи су контролисали већи део првог полувремена.

У 16. минуту стигла је награда за добру игру. Послије корнера који је извео Доцић, Шапић се одлично снашао на првој стативи и матирао Стојковића који ништа није могао да учини.

До краја првог полувремена није било промене резултата, иако је било шанси за то, али су присебни Стојковић на једној и Петровић на другој страни сачували своје мреже.

Послије 10-ак минута у наставку колосалну прилику пропустио је Чукарички. Лоши потези Суме отворили су контру за домаће, Ковач је имао идеалну прилику, али је Владимир Стојковић извукао свој тим сјајном одбраном.

Партизан је преко Ивановића стигао до изједначења у 70.минуту.

До краја дуела обе екипе су нападале у серијама. Црно-бели су имали више прилика, али ниједну нису искористили.

Како то обично бива казна је уследила у 90. минуту. Контру су истрчали домаћи. Двојац Ћирковић-Стојоановић био је бржи од дефанзиваца Партизана, а гол је постигао Стојановић.