РУС: Бод којим ни Динамо ни Краснодар неће бити задовољни!

У Москви реми - 1:1.

Фудбал 21.10.2019 | 09:16
Краснодар је очекивао три бода како би задржао корак за водећим екипама на врху табеле руске Премијер лиге, Динамо је тражио три бода како би побегао из црвене зоне, а на крају то није успео ниједан од два тима. И једни и други су добили по бод после ремија - 1:1 (1:1).

Динамо није могао боље да започне утакмицу јер је већ у 3. минуту повео преко Морозова. Раух га је проиграо са леве стране, човек је остао сам попут духа и одмах је имао шансу да пробуши голмана Краснодара. То Морозов није пропустио ту прилику.

Краснодар је био фаворит на овом дуелу, и јесте играо боље током већег дела меча, имао је већи посед лопте и то му се исплатило у 35. минуту утакмице.

Био је то корнер са леве стране, центрирао је Стотски левицом, а Мартинович је одлично скочио и главом погодио мрежу Динама за 1:1.

Не може Краснодар да буде задовољан што је освојио само бод, имао је довољно времена да добије утакмицу, да се попење на врх табеле, али то Краснодар није учинио.

И због тога ће жалити. Као и Динамо који је водио, али на крају није успео до три бода.

РУСИЈА 1 - 13. КОЛО