ХОЛ: Ужас за ПСВ - убједљив пораз и два црвена!

Утрехт слави велику победу - 3:0!

Фудбал 19.10.2019 | 23:25
Вече које ће ПСВ желети што пре да заборави. Колико вечерас. Ако постоје утакмице у којима све крене низбрдо и наопако, онда је за Филипсовце то баш био овај дуел. Утрехт је дочекао тим из Ајндховена и испратио га кући са три гола у мрежи - 3:0 (0:0).

На све то, гости су имали два директна црвена картона. Рекосмо већ, вече за заборав ПСВ-а. Чак гости на све поменуто нису имали ни среће.

Све је ишло наопако. Занимљиво, после првог полувремена резултат је био 0:0, а онда се у наставку све распало за Филипсовце. Прво је Ван де Стрек довео госте у предност после много среће јер је лопта на путу ка голу закачила једног од играча ПСВ-а.

Потом су уследила два црвена картона. Можда и престрого досуђена. Судија Мекели је прво искључио Виргевера у 68. минуту због оштрог старта, а онда је потом исто учинио и са Хендриксом, па је од 74. минута ПСВ остао са девет играча на терену.

И то је Утрехт знао да искористи. Прво је Махер постигао голчину у 82. минуту утакмице када је пробушио мрежу ПСВ-а, а онда је Клајбер само поставио коначан резултат, а имао је и мало среће да лопта заврши у мрежи.

ПСВ има 23 бода после 10 кола, Ајакс је први са 26. Утрехту је ово 17. бод и тако држи пету позицију.

ХОЛАНДИЈА 1 - 10. КОЛО