БЕЛ: Андерлехт поново кикснуо!

Губио, стигао и на крају - изгубио (1:2).

Фудбал 16.09.2019 | 08:00
Ужасно лоша сезона Андерлехта сада је постала још гора. У гостима му је био Антверпен који је успео да изађе као победник са овог дуела и да га добије с 2:1. У гостима. Против Краљевског клуба. Кошмар Андерлехта се наставља...

Овај тим је у последња четири меча везао три пораза и победу, па сада заузима тек 13. позицију! Са друге стране, Антверпен је једно од позитивнијих изненађења ове сезоне и сада овај тим заузима трећу позицију.

Да ће гости до три бода могло је да се види већ у 49. минуту када је Рефаелов довео госте у предност. Андерлехт је добро одговорио, постигао је гол преко Насера Шадлија, а на крају је Мијоши поставио коначан резултат у 87. минуту за победу Антверпена.

Антверпен после овог меча има три победе и два пораза на последњих пет утакмица и сада укупно има 12 бодова што је довољно за трећу позицију, одмах иза Клуб Брижа и Стандарда из Лијежа.

Када је Андерлехт у питању, ту ће морати под хитно нешто да се мења јер овом тиму никако ништа не полази за руком.

Додајмо и да је на овом мечу за тим из Брисела играо и Лука Аџић који је изашао из игре у 55. минуту.

БЕЛГИЈА 1 - 7. коло