Суноврат лидера у Чемпионшипу!

Бристол победник дана! Свонси и Чарлтон поражени и то упркос чињеници што су играли на свом терену.

Фудбал 14.09.2019 | 22:10
Данас није био дан лидерима у Чемпионшипу и то можемо слободно да кажемо јер су и првопласирани и другопласирани тим на табели поражени и то на свом терену. Чарлтон је дочекао Бирмингем и поражен је с 0:1, док је и Свонси истим резултатом од Нотингема - 0:1.

Очекивало се да Свонси као лидер првенства и тим који је у шест утакмица имао пет победа и реми дође до тријумфа, али га је Нотингем изненадио и успео је да слави у гостима.

Једини гол на мечу постигао је Семедо 85. минуту утакмице и на крају се испоставило да је Нотингем успео да извуче сва три бода овим поготком при самом крају утакмице.

У потпуно истој ситуацији као и Свонси био је и Чарлтон, али је прошао исто као и први конкурент. Ни до бода није стигао. Бирмингем је одигао мудро и Белингем је голом у 52. минуту стигао до сва три бода.

Зато је Бристол Сити израстао у победника дана јер је стигао до три бода на гостовању Стоуку. Потерси су повели голом у 4. минуту, али је Диједију прво изједначио, а онда је и Едвардс аутоголом помогао Бристолу да смањи разлику у односу на Свонси и да се изједначи са Чарлтоном.

ЕНГЛЕСКА 2 - 7. КОЛО