РУС: Спартак опет кренуо низбрдо!

Урал га је савладао и то у гостима с 1:2.

Фудбал 15.09.2019 | 08:00
Не иде ове године Спартаку никако, па чак и када је почео да игра боље и када је добио три меча заредом, сада је поново кренуо низбрдо. У Москви је гостовао тим Урала и успео је после преокрета да дође до сва три бода. Вероватно ни играчи Урала нису очекивали да могу овако нешто да учине - 1:2 (1:0).

Све је почело некако очекивано. Спартак је дошао у предност у 12. минуту када је погодио Гигот на асистенцију Бакаева и очекивало се да Спартак тако и настави.

И на полувреме се отишло са предношћу домаћина са 1:0, али је у других 45 минута уследио преокрет. Који је мало ко очекивао...

Да би Урал могао до изненађења најављено је већ у 47. минуту када је Иљин лепо искористио шансу у којој се нашао и јаким ударцем пробушио голмана Спартака.

Ту као да се Спартак мало пољуљао, Урал добио крила.

Гости су до сва три бода стигли после феноменалног поготка Ел Кабира практично из мртвог угла, а том приликом је кикс направио голман Максименко.