ПЛ БиХ: Пуче ''Етно-село'' у Мостару, ''нула'' на Пецари!

Звијезда се угасила под Бијелим бријегом! Зрињски лако и убједљиво освојио три бода против Звијезде 09. "Нула" Широког Бријега и Сарајева на Пецари.

Фудбал 28.08.2019 | 23:35
Фудбалери Зрињски са убједљивих 3:0 савладали су Звијезду 09 у заосталом мечу 4. Кола Премијер лиге БИХ.

Потпуно заслужено стигли су „племићи“ до тријумфа, а већ на полувремену утакмица је била практично ријешена.

Након 20-ак минута игре Лендрић је пропустио велику шансу да доведе Зрињски у предност. Био је сам на пет метара од гола, лопта је некако дошла до њега, али није успио погодити.

Јаковљевић је довео Зрињски у вођство голом послије корнера у 27. минуту.

На 2:0 повисио је Говедарица у 39. минуту послије ударца Лендрића и одбијене лопте.

"Племићи“ су у потпуности контролисали утакмици и промашили неколико одличних прилика, попут оне Говедарице када му је гостујући голман одбранио зицер, а коначних 3:0 поставио је Стојкић.

Играо се 62. минут када се Стојкић одлично ослободио противника, а онда погодио за коначних 3:0.

Широки Бријег и Сарајево ремизирали су без голова на Пецари.

Домаћи фудбалери прекинули су низ од три узастопне побједе шампиона и уписали трећи реми у сезони.