Чемпионшип: Поново га дао Митровић!

Паунови се шепуре Чемпионшипом. . .  Српски нападач у доброј форми, али Фулам је поражен!

Фудбал 24.08.2019 | 18:58
Прија Чемпионшип Александру Митровићу, ту дилеме нема! Српски нападач је ушао у опаку серију и практично на сваком мечу може да се очекује да ће бити стрелац за Фулам. Додуше, данас је тим са Крејвен Котиџа поражен на домаћем терену од Нотингема с 1:2, али је Митровић постигао тај гол за домаћина и тако наставио серију - четири узастопна меча у другој лиги Енглеске постиже гол.

Серија је настављена, видећемо колико ће трајати...

Фулам је поражен од Нотингема, лоше је одиграо, а већ у четвртом минуту је примио гол, стрелац је био Грабан. Исти играч је повисио на 0:2 у 61. минуту и било је јасно да ће домаћин остати без икаквог плена. Митровић је дао наду Фуламу поготком у 81. минуту на асистенцију Камаре, али иако се играло 10 минута надокнаде времена, Фулам није успео ни до бода.

За разлику од Фулама, Лидс је свој посао одрадио више него убедљиво. Паунови под вођством Марсела Бијелсе играју врло леп фудбал, офанзиван, а то су демонстрирали на гостовању Стоуку - 0:3 (0:1).

Први гол је пао у смирај првог полувремена када је Далас погодио на асистенцију Ернандеза. Потом је Лидс дао још два комада на старту другог полувремена и ствар је била више него јасна. Прво Алиоски у 50. минуту, потом и Бамфорд у 66. и Лидс је своје одрадио. Довољно да са 13 бодова буде први на табели после пет кола са скором од четири победе и једним поразом.

Чарлтон је позитивно изненађење на старту ове сезоне и сада држи друго место јер је дошао до нова три бода. Успео је на свом терену да надигра Брентфорд са 1:0 голом Галагера у 41. минуту.

ЕНГЛЕСКА 2 – 5. КОЛО