Арминија и Хановер држали часове у Цвајти!

Штутгарт до победе у 91. минуту! Убедљиви тријумфи ове две екипе!

Фудбал 17.08.2019 | 15:29
Три утакмице у Цвајти данас, две убедљиве победе. Арминија Билефелд је играла код куће и успела да савлада Ауе резултатом 3:1 (1:0). За разлику од Арминије, Хановер је лако изашао на крај с Вехеном у гостима славивши 3:0, а најмање убедљив је био Штутгарт код куће против Санкт Паулија - 2:1.

Арминија је све одрадила после сат времена игре. До првог гола је Билефелд стигао преко Нилсона у 21. минуту, да би Клос у 60. минуту дао други гол на време. Ауе је касније смањио резултат, али и примио гол до краја за убедљив пораз.

Некако сличним темпом попут Арминије играо је и Хановер који је своје голове давао у 28. и 56. минуту. Тада је било јасни да ће до сва три бода, а Дукш је голом с пенала поставио коначних 3:0. Све слично као и Арминија, само што Хановер није примио гол.

Најтежу победу је забележио Штутгарт. Швабе су дочекале Санкт Паули и стигле су до тријумфа у надокнади времена - 2:1 (0:1). Кладионичарски речено дошло је из два у један.

Прво је Кемпф погодио у 60. минуту за изједначење, да би Гонзалез у 91. минуту био прецизан за победу и три бода.

Одлично се отворио, био је на ивици офсајда и није му на крају било тешко да погоди. Моменат непажње коштао је Санкт Паули...

НЕМАЧКА 2 - 3. КОЛО