Требиње: Вардар рутински, "плус 20" против Леотара!

Актуелни шампион Европе забиљежио и другу побједу на турниру у Требињу.

Остали спортови 10.08.2019 | 11:29
Након тријумфа против бањалучког Борца 34:30, рукометаши Вардара, актуелни шампиони Европе, на међународном турниру у Требињу поразили су и домаћи Леотар, више него убједљиво 38:30.

Већ у првом полувремену тим из Скопља показао је да је далеко квалитетнији ривал, првих 30 минута окончао с предношћу 17:8, да би у наставку меча најбоља европска екипа одиграла још боље и на крају стигла до "плус 20", 38:18.

Поново је, као и у дуелу са Бањалучанима, најефикаснији био Тимур Дибиров, који је постигао осам голова, па је репрезентативац Русије тренутно први стријелац турнира са 17 погодака (девет дао Борцу м:тел).

Чупић је постигао пет голова, Горпишин и Атман по четири, колико је дао и Драганић, најбољи у редовима Требињиаца.

У другој јучерашњој утакмици шабачка Металопластика савладала је Изолу из Словеније 34:30, док су данас на распореду три преостала меча, након којих ће бити познато ко ће у недјељу играти финале од 17 часова, а које екипе ће се борити за пласман.