КАН: Зунгу прекинуо поноћну успаванку!

Јужноафричка Република стигла до вредна три бода победом над Намибијом - 1:0.

Фудбал 29.06.2019 | 09:45
Није то била блистава партија, али кога брига у Јужној Африци када је та репрезентација стигла до три бода победом над Намибијом од 1:0 (0:0).

Бонгани Зунгу је решио меч голом после прекида и то и јесте суштина овог дуела у ком није било превише шанси.

Јужноафричка Република је имала шансу у првом полувремену када је Темба Зване пробао главом, лопта је била усмерена под пречку, али је голман Намибије јако добро одбранио.

Било је ту и доста оштрих стартова, повреда, а Намибија је највећу прилику имала у 66. минуту при резултату 0:0. Деон Хото је шутирао по средини, а један од одбрамбених играча је успео да заустави лопту на гол линији уместо голмана.

Имала је Јужна Африка у том моменту среће, а два минута касније и знања. Тау је центрирао, а тамо се перфектно снашао Бонгани Зунгу који је главом послао лопту у мрежу.