КИН: Станојев Пекинг поклекао на самом крају!

И испаде да је убедљиво поражен!

Фудбал 16.06.2019 | 18:09
Повезао је добре партије Пекинг Женхе Александра Станојевића, а са друге стране, Ђенгсу није био у доброј форми па је постојала шанса да Пекинг дође до изненађења на гостовању. Ипак, то се није догодило. Ђенгсу је био много бољи и славио је с 4:1.

На полувремену је било нерешено, очекивано је Пекинг пружао добар отпор, чак је после првог примљеног гола стигао и до изједначења, али је у последњих 10 минута домаћин потпуно преломио.

Најзаслужнији за победу Ђенгсуа је италијански нападач Едер који је постигао два гола и то она прва два за своју екипу што му је обезбедило шансу да дође до тријумфа.

На крају је у надокнади Ђенгсу дао два гола. Прво је у 91. минуту погодио Жоу Јун, а потом је Гао у шестом минуту надокнаде поставио коначних 4:1. Убедљивије него што је можда било реално у односу на показано, али домаћи тим је тако стигао до 21. бода после 13 одиграних утакмица.

Станојевићев Пекинг се сада налази на 14. позицији, са 11 освојених бодова што је два више у односу на зону испадања где су Шангај Шенхуа и Тјанђин Тјанхаи.

У преостала два меча у шампионату Кине, Шенжен је одиграо 0:0 против Тјенђин Теде, а последњепласирани Тјенђин Тјанхаи је узео бод Хенану одигравши 1:1.

КИНА 1 - 13. КОЛО