Тухел није пустио Нејмара, али "виша сила" јесте!

Изгледа да се тренер не пита ништа у Пари сен Жермену, а то је можда и индиректан одговор на питање зашто им не иде. . .

Фудбал 25.05.2019 | 10:30
Тухел није пустио Нејмара, али "виша сила" јесте!
Да ли је Нејмар изнад Пари сен Жермена?

Ако је судити по две сезоне које је провео у престоници Француске - тако је.

Нејмар је имао десетине чудних захтева упућених руководству које га је у лето 2017. године довело из Барселоне за 222 милиона евра, тако да је користио бројне погодности које носи титула "прве звезде" у средини која га гледа попут Бога.

Пред последње коло сезоне против Ремса пожелео је да одлети у родни Бразил, што му Томас Тухел није дозволио, али јесте неко на "вишој позицији у клубу".

Ту информацију пренели су француски медији тако да се Нејмар већ налази у Бразилу, а видећемо како ће на то реаговати Тухел који због оваквих реакција водећих људи у Пари сен Жермену губи ауторитет пред својим играчима.

Нејмар је тражио да оде у Јужну Америку јер је свакако суспендован за меч са Ремса, али Тухел није мислио да је то довољно добар разлог да би "добио вољно".

Ове недеље Нејмар је већ пропустио церемонију на којој је Килијан Мбапе "крунисан" у најбољег играча француског првенства, а на ком је и сам требало да се појави пошто је уврштен у идеални тим. Међутим, одлучио је да посети модну ревију певачице Ријане..

Извор: мондо.рс

Коментари / 0

Оставите коментар