Кецмановић тренирао са Федерером!

Млади српски тенисер у Швајцарској радио са једним од најбољих играча свих времена.

Тенис 21.04.2019 | 09:30
Кецмановић тренирао са Федерером!
Миомир Кецмановић није успео да се пласира у главни жреб мастерса у Монте Карлу, пошто је поражен у првом колу квалификација од Елијаса Имера (6:1, 6:3).

Млади српски тенисер није имао прилику да се покаже међу најбољима и на шљаци, након што је на прва два мастерса ове сезоне у САД оставио одличан утисак и стигао до најбољег пласмана у каријери.

Кецмановић је у Индијан Велсу из квалификација стигао до четвртфинала, где га је зауставио Милош Раонић, а у Мајамију је остварио једну победу.

Из Монте Карла се упутио у Швајцараску где је у планинском селу Ленцерхајде сјајно радио за наставак сезоне.

Кецмановић је тренирао са Роџером Федерером, рекордером по броју освојених гренд слем трофеја.

Федерер, тренутно четврти тенисер света, спрема се за наступе на шљаци.

Он је најавио да ће прво играти на мастерсу у Мадриду, који стартује 5. маја. Тај турнир ће му бити припрема за Ролан Гарос, гренд слем који је освојио само једном у каријери, а на којем није наступао од 2015. године.

Извор: мондо.рс

Коментари / 0

Оставите коментар