Клоп не рачуна на њега, али га зове Барса!
Алберто Морено је "прецртан" у Ливерпулу, али могло би да му сване повратком у домовину. И то у Барселону!
Фудбал 29.03.2019 | 08:00
Шпански гигант жели да појача конкуренцију на левој страни где је прва опција неприкосновени Ђорди Алба, а сматрају да не постоји велики ризик са доласком Алберта Морена који је бриљирао на Пиринејима, док је и даље релативно млад (26 година).
Морено је од 2014. године члан Ливерпула и из године у годину све мање игра, тако да је ове сезоне одиграо тек пет утакмица, односно само 344 минута.
Крајем децембра подигао је и глас против Јиргена Клопа што је била кап која је прелила чашу, иако је Немац дуго инсистирао на томе да Морено заслужује шансу, упркос бројним киксевима које је правио науштрб резултата Ливерпула.
Из стартне поставе га је одавно истиснуо Ендрју Робертсон, а видећемо да ли ће му се допасти двогодишњи уговор који му је наменила Барселона.
"Спорт" преноси да је леви бек једна од укупно три трансфера које планирају на "Ноу Кампу". Поред њега, то су Матхејс де Лихт из Ајакса и Лука Јовић из Франкфурта, док су раније већ договорио долазак Френкија де Јонга, такође из Ајакса.
Извор: мондо.рс

Коментари / 0
Оставите коментар