КИН: Пиксијев ватромет!

Захави спасао Гуангџоу Р&Ф у 90+7'! На крају 3:3 против Далијена!

Фудбал 09.03.2019 | 21:40
КИН: Пиксијев ватромет!
Изгледа да ће утакмице кинеског Гвангџоуа Р&Ф ове сезоне бити редовно пуне набоја. Као у првом колу, екипа Драгана Стојковића била је актер фудбалског ватромета и на крају ремизирала са Далијеном – 3:3.

Свега је било у данашњем окршају. Голова, шанси, интензитета. О томе како је играо тим српске фудбалске легенде најбоље илуструје следећи податак. Гунагџоу је упутио 21 пут ка голу Далијена, али је на крају морао да се задовољи бодом.

Три пута је водио Далијен. Пиксијеви момци, без Душка Тошића у екипи, три пута су морали константно да стижу предност ривала. Када је Женг Лонг довео госте у вођство у 86. минуту чинило се да Пиксијевом тиму нема спаса.

Ипак, за пропуштено у првом колу Гунаџоу се вратило данас. Играо се 97. минут када је Израелац Захвази други пут погодио на мечу и спасао бод Пиксијевом тиму.

После два кола Пиксијев тим има два бода и налази се на осмој позицији.

Извор: моззартспорт

Коментари / 0

Оставите коментар