Мајк Биби сексуално напаствовао професорку!

Бившој НБА звезди, Мајку Бибију, забрањено је да ради као тренер у једној школи због оптужби да је напаствовао једну професорку у школи у Финиксу.

Кошарка 02.03.2019 | 20:30
Мајк Биби сексуално напаствовао професорку!
Биби, који је одиграо 14 сезона у НБА, после свега неће моћи више да ради као тренер кошаркашког тима школе "Шадоу Маунтин" и против њега је покренута истрага.

"Господин Биби због свега не може да волонтира као тренер у нашој школи све док је у току истрага", изјавила је Бели Келбо, портпарол поменуте средње школе.

Како преносе медији у САД све се наводно догодило још у фебруару 2017. године у школском дворишту, а учитељица је оптужила Бибија да је недолично додиривао.

"Могу са великом сигурношћу да кажем да се поменути инцидент није догодио и то ћемо успети и да докажемо. Биби није сексуално напастовао никога у било којој форми пре две године, како госпођа тврди ", рекао је Бибијев адвокат Доналд Харис.

Иначе, Биби је у плодној каријери наступао у дресу Ванкувер Гризлиса, Сакраменто Кингса, Атланте Хоукс, Мајами Хита, Њујорк Никса и Вашингтон Визардса.

У каријери је имао просек од 14,7 поена, 5,5 асистенција по мечу, а одиграо је укупно 1.001 утакмицу.

Четрдесетогодишњи Биби је недавно школски тим Шедоу Маунтина довео до четврте титуле у држави, пете за ову школу у последњих шест година.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар