Права драма код градског сата

На Тргу Алије Изетбеговића у Зеници одвијала се права драма када је Зеничанин иницијала А. Ф. (43) покушао извршити самоубиство вјешањем о конструкцију недавно постављеног јавног сата.

Босна и Херцеговина 27.02.2019 | 15:35
Права драма код градског сата
Ову информацију потврдили су за Аваз у Оперативном центру Министарства унутрашњих послова (МУП) Зеничко-добојског кантона (ЗДК) казавши да се покушај самоубиства догодио у 12.25 сати.

Овом несвакидашњем случају у центру Зенице свједочили су бројни суграђани, који су и спријечили мушкарца да изврши самоубиство.

На лице мјеста одмах је изашла и полиција, након чега је Зеничанин, уз асистенцију припадника полиције, превезен на Одјељење за психијатрију Кантоналне болнице Зеница.

(Аваз) 

Коментари / 4

Оставите коментар
Name

МЕСА

27.02.2019 14:44

БИЦЕ НАС МЕНИ СЕ ЦИНИ НА СВАКОЈ БАНДЕРИ КАКО НАМ ЈЕ ЛИЈЕПО У Б И Х

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цуца цуца

27.02.2019 15:41

И мени се цини, бит це нас свуда јер ова власт је народ довела безизлаз

Name

27.02.2019 15:09

Жалосно је да неко дође у ситуацији да се вијеша али је добро мјесто изабрано

ОДГОВОРИТЕ
Name

правда

27.02.2019 15:57

Мозда цовек указује на неку неправду према њему уцињену није одмах на психијатрију треба цовјека питат засто се одлуцио на тај потез и помоци цовјеку

ОДГОВОРИТЕ