ТУР: Црни Фенер не може да добије ни са играчем више!

Могао је и да изгуби и то код куће - 1:1.

Фудбал 16.02.2019 | 20:05
Не може Фенербахче ове сезоне ни да опепели. Таман када направи корак унапред, уследе два корака уназад. Такав је био и меч против Коње у ком је Фенер од 33. минута имао играча више, чак је после примио и гол у таквој ситуацији, а на крају је одиграо нерешено - 1:1 (1:1).

Дао је Фенербахче гол у 87. минуту за победу, али је он поништен због офсајда, потпуно оправдано.

Врло битан детаљ са утакмице био је 33. минут када је Адис Јаховић искључен за госте. Он је нагазио противничког играча, па је после гледања ВАР-а искључен.

И уместо да Фенербахче са играчем више поведе - он је примио гол. Фантастична акција Морике Фофане завршена је поготком. Ипак, домаћин је успео до краја првих 45 минута да изједначи преко Жаилсона.

На крају је Фенер могао до сва три бода после датог гола, али је он поништен због офсајда. Коњки је ово четврти реми на последњих пет утакмица, док је Фенербахче дошао до 24. бода и тиме је стигао барем на кратко изван зоне испадања.

Како год да окренемо, Фенеру се смеши борба за опстанак ове сезоне.

ТУРСКА 1 - 22. КОЛО