Навијачи БиХ Беговићу: Зашто Јокић испред Нуркића?!

Голман Борнмута у репрезентације БиХ је гласао за НБА Ол-стар петорке, а бх. навијачи су му замјерили зато што је поред Јусуфа Нуркића гласао за Николу Јокића.

Кошарка 22.01.2019 | 15:45
Навијачи БиХ Беговићу: Зашто Јокић испред Нуркића?!
Асмир Беговић јуче је на Инстаграму објавио за кога је гласао да се нађе на предстојећем НБА Ол-стар мечу, а бх. фанове разочарао је изостанак једног играча.

Наиме, Беговић у свој тим није уврстио Јусуфа Нуркића, већ је умјесто њега, на позицију центра, одабрао Николу Јокића.

Након што су поједини навијачи у коментарима прозвали Беговића због изостављања Нуркића, он се бранио да је он "резерва".

"Асмире, гурај Нуркића на тај списак и ногама и рукама. Ако нећемо једни друге гурати, ко ће други? Пусти шатро објективност", истакао је један од навијача у коментарима.

Извор: мондо.ба

Коментари / 0

Оставите коментар