ФРА: Узео лопту на 70 м, све сам урадио и дао гол у 92'!

Вредна победа Бордоа на гостовању Анжеу – 2:1.

Фудбал 15.01.2019 | 21:25
Какав дан за Јана Карамоа. Нападач из Обале Слоноваче, на позајмици у Бордоу, донео је велики тријумф свом тиму на гостовању Анжеу – 2:1.

Како је то урадио? Па просто и једноставно! Играо се други минут судијске надоканде када је Карао узео лопту на својој половини. Брзим трком је гутаои терен и пролазио ривале. Потом се одлучио за шут са неких 16 метара који је савршено био прецизан и одмерен. Чисто да се види да Интер има велику благо сакривено у Бордуа.

Кроз силне муке морали су да прођу играчи Бордоа за који је од првог минута играо и млади српски репрезентативац Вукашин Јовановић. Гости су повели на време, затим су се извукли после ВАР пенала. Тачније у 59. минуту Костил је одбранио пенал Аделаиду.

Ипак, Анже је имао снаге да се врати у игру. После корнера пребанечну лопту главом одлично је испратио Хрват Матео Павловић и на другој стативи лако погодио мрежу.

Радовали су се навијачи, али Јан Карамо им је покварио распложење.

ФРАНЦУСКА 1 - 17. КОЛО (ЗАОТАЛИ МЕЧ)