Избор у идеалан тим Серије А, опет отворио приче о Сергеју!
Да ли је на помолу милански дерби? „Питајте мог агента, ја нисам задужен за те ствари, фокусиран сам на терен и на напоран рад. Не волим да говорим о својој цени“, каже српски фудбалер.
Фудбал 06.12.2018 | 22:30
Најсвежије вести са Апенина гласе да је на помолу прави милански дерби, с обзиром да су за српског везисту озбиљно интересовање показали и Милан и Интер, који посао желе да заврше пре јуна наредне године.
Са једне стране је Леонардо, који је убрзо након доласка на функцију Росонера почео да истиче квалитете српског фудбалера, а са друге стране Марота, који је управи клуба већ препоручио куповину српског фудбалера. Са своје стране гледа и Манчестер јунајтед.
Оно што је извесно јесте да Клаудио Лотито више није у могућности да тражи обештећење од 150.000.000.
"Прошлог лета није било лако, јер су се спекулације појављивале сваког дана. У сваком тренутку сам знао да сам играч Лација и срећан сам што сам остао у клубу. Потписао сам петогодишњи уговор са клубом", рекао је Сергеј након церемоније.
Миланово интересовање у овом тренутку делује најконкретније.
"Питајте мог агента, ја нисам задужен за те ствари, фокусиран сам на терен и на напоран рад. Не волим да говорим о својој цени".
Након недељног ремија са Кјевом, Клаудио Лотито је послао играче у тренинг центар.
"То је била права одлука. Морамо да тренирамо и учинимо више. Желимо да поправимо ствари већ против Сампдорије", додао је Сергеј.
По избору играча Серије А, Мауро Икарди је био најбољи играч претходне сезоне у италијанском првенству, а Сергеј Милинковић Савић је члан идеалног тима. Идеалан тим чине Алисон - Кансело, Кулибали, Кјелини, АлексСандро - Пјанић, Најнголан, Милинковић Савић - Дибала - Икарди, Имобиле.
Сергеј је ове сезоне одиграо 17 утакмица у свим такмичењима, од чега 13 у Серији А, уз један постигнути гол и једну асистенцију.
Извор: моззартспорт
Фото: Сцреен схот
Коментари / 0
Оставите коментар