Вучевић блистао, Орландо славио код Лејкерса!

Кошаркаши Орланда су као гости нанели пораз екипи Лос Анђелес Лејкерса, 108:104.

Кошарка 26.11.2018 | 00:37
После пораза од Торонта и Денвера, екипа са Флориде је успела да тријумфује и оствари девету победу у сезони, а кључ је била сјајна партија Николе Вучевића.

Репрезентативац Црне Горе је имао дабл-дабл учинак од 31 поен и 15 скокова уз седам асистенција за 35 минута на паркету.

Осим њега, истакли су се Арон Гордон са 17 поена и четири скока, односно Теренс Рос који је утакмицу завршио са 16 поена и шест скокова.

Код ЛА Лејкерса, Леброн Џејмс је за 40 минута постигао 24 поена уз четири скока и седам асистенција, док је Кајл Кузма постигао 21 поен уз четири скока и пет асистенција. Ефикасан је био и Брендон Инграм са 17 поена.

Утисак је да је Орландо до победе дошао захваљујући пре свега доброј другој и посебно трећој четвртини коју је добио са 16 поена разлике.

Ипак, финиш је био драматичан. На минут и 23 секунде пре краја било је 104:104, да би Орландо са четири поена у последњем минуту обезбедио победу.