ЛН - Иванић: Србија је фаворит, али...
Нећемо се бранити у Београду! Репрезентативац Црне Горе, Мирко Иванић, уочи утакмице Лиге нација са Србијом у Београду улогу фаворита препустио је изабраницима Младена Крстајића.
Фудбал 13.11.2018 | 17:00
"Србија је фаворит, заслужила је ту улогу јер је прва на табели наше групе, јер нас је победила у Подгорици, јер је учествовала на Светском првенству. Међутим, сада очекујем потпуно другачију утакмицу и сви који мисле да ћемо се бранити јер смо ослабљени, грдно се варају", рекао је Иванић.
Некадашањи играч Војводине има велика амбиције и каже да није немогуће да изабраници селектора Љубише Тумбаковића остваре дуплу победу у преостала два меча у такмичењу по групама.
"Настојаћемо да победимо и Србију и Румунију, једино тако можемо да освојимо прво место у групи", рекао је некадашњи млади репрезентативац Србије.
Утакмица измедју Србије и Црне Горе игра се у суботу од 15 сати на стадиону "Рајко Митић".
Извор: Б92

Коментари / 0
Оставите коментар