Боби одличан, Тео солидан у побједи Клиперса!

Нови дабл-дабл Марјановића, Теодосић почео да се буди.  Лос Анђелес Клиперси остварили су пети тријумф у новој сезони НБА лиге у утакмици у којој је поново сјајно своју минутажу искористио Бобан Марјановић.  Српски тандем дао значајан допринос Лос Анђелес Клиперсима у победио против Орланда.  Шампион наставља да "гази", Хјустон прекинуо црни низ.  Кошаркаши Голден Стејта наставили су са убедљивим партијама у новој сезони НБА лиге и остварили девети тријумф из десет утакмица.

Кошарка 03.11.2018 | 19:00
Клиперси су декласирали Орландо Меџик резултатом 120:95, а Марјановић је поново забележио дабл-дабл.

Боби је први пут у сезони био у стартној петорци и за 22 минута на паркету постигао 10 поена (4-7 из игре, 2-6 пенали), уз 11 скокова и две асистенције.

Екипа Дока Риверса је питање победника решила у првој четвртини коју је решила у своју корист са 35:22 и од тада тријумф није долазио у питање.