ИТА: "Љепотица" у матине термину, а ником не одговара!

Сјајна утакмица на стадиону "Бенито Стирпе", али Фрозиноне је и даље без побједе у овој сезони Серије А.

Фудбал 22.10.2018 | 08:30
Преокрети, голови, одлична партија и на крају подјела бодова - 3:3 (1:1).

ФРОЗИНОНЕ - ЕМПОЛИ 3:3 (1:1)

Домаћин је повео аутоголом Матијаса Силвестра у осмом минуту када је сам као дух неспретно реаговао и преварио властитог голмана Марка Спортијела, али су гости из Емполија до одласка на одмор успјели да изједначе поготком Словенца Михе Зајца.

У наставку се већ на самом почетку другог полувремена Силвестри искупио за аутогол и послије корнера Зајца погодио за 1:2 и потпуни преокрет.

Домаћин је на вођство Емполија одговорио са два гола Данијела Ћиофанија, први из пенала у 55. и осам минута касније након контранапада погодивши лијеви угао голмана Ивана Преведела.

Ни тада се домаћи нису предавали, па је "резервиста" Салих Учан сјајно ухватио волеј за ново изједначење - 3:3.

До краја су и једни и други покушавали да стигну до тријумфа, али по свему приказаном подјела бодова је најреалнији исход меча иако реми ником не одговора с обзиром да су обје екипе остале у зони испадања.

Репрезентативац Босне и Херцеговине Раде Крунић солидно је одиграо свих 90 минута у гостујућој екипи.

Извор: мондо.ба