Прва лига РС: Лидери сигурно до нових побједа

Борац архивирао и Козару.  Бањалучани и у Градишци наставили успјешну серију и задржали четири бода предности испред Слоге, која је такође славила у 11. колу Прве лиге РС.

Фудбал 20.10.2018 | 22:00
Иако је Козара повела, фудбалери Борца успјели су направити преокрет у Градишци и забиљежити шесту узастопну побједу у Првој лиги Републике Српске.

Вођство домаћину осигурао је Дејан Глишић већ у 12. минуту сусрета, али је лидер головима Саше Кајкута и Делимира Бајића успио доћи до нова три бода.

Предност Бањалучана и након 11. кола испред Слоге износи четири бода. Головима двоструког стријелца Драгише Комарчевића тим из Горњег Црњелова поразио је Рудар Приједор.

До гостујућих бодова стигли су и фудбалери Текстилца, који су поготком Озрена Перића у трећем минуту судијске надокнаде савладали Сутјеску у Фочи.

Слобода је била успјешнија од Алфа Модриче, док су Дрина и Подриње, односно Славија и Жељезничар подијелили бодове.

У Зворнику није било голова, док је сусрет у Источном Сарајеву завршен резултатом 1:1.