ЛБЈ и Лејкерси бољи од ГСW, пораз Кокошкова!

Кошаркаши Лос Анђелес Лејкерса победили су Голден Стејт Вориорсе са 123:113, у предсезонској утакмици.

Кошарка 11.10.2018 | 15:45
Као и на свим претходним мечевима стартери обе екипе провели су нешто више од 20 минута на терену, односно три четвртине.

Најбољи кошаркаш данашњице Леброн Џејмс на терену је провео 17 минута и остварио је учинак од 15 поена, 10 скокова и пет асистенција.

Најефикаснији у победничком саставу био је Брендон Инграм са 26 поена и пет ухваћених лопти, док је 20 имао Кентевијус Калдвел-Поуп.

У редовима шампиона НБА Кари и Томпсон убацили су 23, односно 20 поена, док је Дурент имао 18 уз 12 скокова. НБА сезона креће 16. октобра.

Екипа Атланте савладала је Сан Антонио са 130:127, а кош за победу постигао је "руки" Треј Јанг.

Плејмејкер са Универзитета Оклахома погодио је шут са неких девет метара, чиме је донео победу Хоксима. Он је меч завршио са 15 поена, док је најефикаснији био Торијан Принс са 25.

У екипи из Тексаса Руди Геј је убацио 28, док је Демар Дерозан постигао 15 поена.

Финикс Санси претрпели су трећи пораз у пет мечева у предсезони, пошто су од њих били бољи Портланд Трејлблејзерси са 116:83.

У екипи Игора Кокошкова Џош Џексон био је најефикаснији са 13 поена, док је "руки" Диандре Ејтон за 15 минута остварио учинак од девет поена и пет скокова.

Портланд је до тријумфа предводио Џејк Лејмен са 28 поена, док је Вејн Балдвин четврти убацио 15.

Вашингтон Визардси славили су против Детроит Пистонса са 102:97, а одличну партију пружио је Џон Вол.

Плејмејкер је терену провео 31 минута и за то време је успео да постигне 32 поена, подели девет асистенција и дође до пет скокова. Бредли Бил постигао је 17, односно Маркиф Морис 15.

Андре Драмонд доминирао је под кошем (17п, 20ск), међутим то није било довољно за победу Пистонса.

Мајами Хит постигао је чак 140 поена у победи над Њу Орлеанс Пеликансима (140:128).

Бем Адебајо одиграо је одличну утакмицу и завршио је са 26 поена и 12 скокова, Џош Ричардсон убацио је 25, док је Дерик Џонс јуниор имао 18.

У редовима Пеликана Џулијус Рендл је убацио 26, Никола Миротић 19, док је Елфрид Пејтон имао 17 уз осам асистенција.

Претходне ноћи Торонто је славио против Бруклин Нетса 118:91, Орланда је био бољи од Мемфис Гризлиса, док је Чикаго савладао Индију резултатом 104:89.