Филип Костић у идеалном тиму Лиге Европе!
Репрезентативац Србије Филип Костић уврштен је у идеални тим кола Лиге Европе после победе Ајнтрахта.
Фудбал 05.10.2018 | 20:40
Он је био прецизан у 28. минуту меча при резултату 1:1 после голова Да Косте за Ајнтрахт и Парола за Лацио.
Филип се после додавања Мијата Гаћиновића убацио из другог плана и са седам, осам метара закуцао лопту у мрежу.
Осим њега, гол је дао и Лука Јовић у 52. минуту за 3:1, да би коначан резултат поставио Да Коста својим другим голом у четвртом минуту надокнаде времена.
Да Коста је тако и сам завршио у идеалном тиму кола Лиге Европе. Од наших играча су мреже тресли и Саша Марковић за Аполон против Марсеја и Александар Пријовић за солунски ПАОК против БАТЕ Борисова.
Пријовићев саиграч Лео Жаба је такође завршио у тиму кола који попуњавају још Лунев и Паредес из Зенита, Томасов из Астане, Тавернер и Морелос из Ренџерса, Конате из Лајпцига и Закаријасен из Сарпсборга.
Лео је са два гола и две асистенције за ПАОК заслужио и признање за играча недеље у Лиги Европе.
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар