Ко је ухапшени Александар Радић

Александар Радић је био близак пријатељ покојног Дамира Остојића, званог Шијан, недавно убијеног у сачекуши у Бањој Луци.

Република Српска 03.10.2018 | 21:36
Ко је ухапшени Александар Радић
Убиство Шијана још није расвјетљено, а у Бањој Луци се увелико прича да је Шијан живио од рекетирања и говори о његовој блискости нарко-картелу и пословима везаним за растурање дроге по граду.



Шијан је био познат у Бањој Луци као човјек који је имао нерашчишћене односе са Аграмом, који је власник Еурохерца на који је испаљена зоља.

Како је министар Лукач јуче објавио и пресудио, зољу је испалио Александар Радић, којег је на прес-конференцији лажно представио као повјереника СДС у Челинцу.

Уз помоћ ових информација, лако је закључити по чијем налогу је Радић испалио пројектил на поменуту зграду.

Овај терористички чин свједочи да је у питању дио неког обрачуна који је у позадини имао нерашчишћене послове.



Иначе, Шијан је био највиђенији гост у Агапеу, ресторана у власништву породице Милорада Додика, и тамо је боравио скоро свакодневно. Из свега осталог, јасно је да су сигурно везе између Радића и Милорада Додика много јаче од његових веза са Српском демократском странком.

(Исток)

Коментари / 37

Оставите коментар
Name

Врх нема даље

03.10.2018 19:46

М8ле га платио да оптужи СДС сад пред изборе да се уз помоћ мупа направи представа коју би грађани требали да прогутају....

ОДГОВОРИТЕ
Name

Балван

03.10.2018 21:01

Гдје ми живимо јбт!!!! Дивљи запад

Name

Хм

04.10.2018 01:51

Не млатите више мајке вам толико сте постали јадни ето сад је члан снсд

Name

Лаки

04.10.2018 09:36

Снсд веома лосе стоји по њиховој унитрадњој анкети па је посегнуо за лазима и то преко Министра лукаца

Name

Коментар

03.10.2018 19:53

Знаци, Лукац по обицају опет лазе...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Кока

04.10.2018 09:37

Није му први пут. Додик му је 2000године поклонио стан вриједан 171 000км. Купио га за сва времена. Лукац корумпирани дрот

Name

Бањалука

03.10.2018 20:00

Дамир је био угрозен са 10 страна , сто због интереса сто због његових сукоба без неког битног повода. У Агапе је исао због сигурности јер ко је будала да га тамо нападне кад зна цији је локал. Други разлог засто је тамо исао је тај сто је увијек волио да се слика и мафија. Покојник је био постовалац само ПАРА(НОВЦА) тако да његову везу са једнима или другима , власти или опозицијом не треба тразити. Покој му дуси јер нико није заслузио да тако заврси. Сад пљувати га или велицати , осудјивати или бранити касно је .

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре коментар

03.10.2018 22:00

Лукац лазе само кад мора а то је кад му миле спомене маму и фамилију.

Name

Дрт

04.10.2018 04:50

Смијешна ти је та "нико тамо неће да га нападне јер зна чији је ресторан". Делује као да причаш о мафијаши фамилијама па једна неће на другу.

Name

Бањалука за Дрт

04.10.2018 07:11

Реци ми ти ко це уци у Милорадов ресторан и направити инцидент ?! Па и јесу мафијаске породице ста ту има нејасно. Цовјек убијен , ови други убијају ...

Name

паја

04.10.2018 10:58

НАРАВНО, ко смије ударити у КУМОВИМ просторијама

Name

Мк

03.10.2018 20:04

ТО СУ СВИ ЗНАЛИ У Б.Л.КО ИМА РЕКЕТАРЕ И ТО СЕ ЗНА У Б.Л.САМО ПРОНАЋИ ПРАВЕ СВЈЕДОКЕ И ТЕК ЋЕ ОНДА СВЕ БИТИ ЈАСНО КО ЈЕ КО У НАШЕМ ГРАДУ.ПОЛАКО СЕ КЛУПКО ОДМОТАВА.ЈОШ ПАР ИМЕНА И ПУН ПОГОДАК.НИКО НЕСМИЈЕ ИЗГОВОРИТИ НЕЧИЈА ИМЕНА.ДИВЉИ ЗАПАД.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Јел

04.10.2018 04:09

Па ајде ти напиши ако нико несмије изговорити. Или се можда само правиш битан и да ти као нешто знаш. Што ће бити најприје.

Name

Тачно

03.10.2018 20:06

Све бандит до бандита Милорадова раја. Јадна нам је Република и ми с њима.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Нон

03.10.2018 20:09

Сви на изборе за боље сутра

ОДГОВОРИТЕ
Name

Роки

04.10.2018 04:26

Тако је. А у ЈУГИсЋ СУП је имао убачене људе у свим мафијашким скупинама а данас све се прича по граду а муп ништа незна . Као да су са друге планете или зна ал свугдје је , немој због овог ,немој због оног , или то је режим урадио немој истрагу водит итд итд . Ако народу овакво друштво одговара нек опет гласају за њих, ал мислим да већини неодговара оваква накарадна држава.

Name

Па

03.10.2018 20:17

Не мозе тај Агапе бити легло ницега доброг.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Игор

03.10.2018 20:29

Бас си НЕКИ, не волис СУУШИИ. Како то изговара полуписмена, наказна газдарица.

Name

Ре Игор

03.10.2018 21:50

Стотине милиона али у дуси сељаци.

Name

Ре ре Игор

04.10.2018 07:15

Дзаба су им милијарде без Бањалуке и сеоске забаве су нула. Сто казе Предсједник , моја породица цестита . хахахахаха

Name

Несо Република Српска

03.10.2018 20:33

Да, возо је милорадову слику на камиону,јел де,ма море марс лазљивци процитани сте и ви и ти сто их перете!

ОДГОВОРИТЕ
Name

ре

03.10.2018 21:47

Ти изроде људцког рода сто се потпусујес као ''Несо РС''који имас задатак да несто овде писес и бранис лоповцине и зликовце из редова црвене секте и банде боље би ти било сутис јер покусавас од најгорег зла које је задесило овај јадни народ направити некакве идоле,спасиоце,патриоте...ал'то проци неце моци...

Name

Ртз

04.10.2018 04:51

Хахаха, ма нема миле никакве везе с крим он је светац.

Name

Е Свашта...

03.10.2018 20:49

То што су из истог села и што су се дружили као дјеца, и што је овај висио у Агапеу... То вам је доказ да је све наручено из кухиње СНСД-а... Гдје ја живим... Цццц и после кажу одлазе људи одавде... Вама је битно повезати ко је шта наручио, а то што је неко могао и главу да изгуби од испаљене зоље, то нема везе... Опет по ко зна који пут доказује се да је и једнима и другима стало до власти и ништа више... Брига их за народ...

ОДГОВОРИТЕ
Name

Миле

03.10.2018 22:19

Браво одлицан коментар. Исто тако то сто је цлан неке партије И сто је зарадјивао који динар тако сто је возао онај крш са плакатом. Даје за право министру да без икакве утврдјене одговорности приписе кривицу СДС.

Name

Ма Неее

04.10.2018 04:13

То је доказ да је СДС-ов повјереник и да је блиски сарадник Драгана Мектића и Говедарице ако не вјерујеш мени питај Лукача је.о те он. Како само знсте шта је доказ а шта не кад жуља по гузи. Црвени кмери.

Name

Дре

04.10.2018 04:52

Браво браниоче народа и истакнути гласача СНСд

Name

Реган

03.10.2018 21:17

Све гола будала

ОДГОВОРИТЕ
Name

Е

03.10.2018 21:31

Ко је ухапшени А Радић па развезали причу о покојном Шијану. Ало, мене интересује ко тражи власт преко зоље, а поготову преко убијеног Давида. Овај поштени народ није ни свјестан колики су они шљам и један и други блок. А траже да гласам за њих. Мало сутра.

ОДГОВОРИТЕ
Name

...

03.10.2018 21:57

А НЕ ПИСЕ КАКО ЈЕ БИО ДОБРОВОЉАЦ СА 16 ГОДИНА И ДА ЈЕ 3 ПУТА РАЊЕН...КОНСТРУКЦИЈА ОВЕ ПРИЦЕ ЈЕ НЕБУЛОЗНА РАДИ СЕ О ИСКРЕНОМ ПАТРИОТИ...

ОДГОВОРИТЕ
Name

БЛ 1974

04.10.2018 07:24

Патриотизам на једну страну то не треба мијесати у ово. Цињеница је да је за НОВЦЕ и за НАРУЦИОЦА био спреман урадити сваста . То нема везе са СДС-ом ни СНСД-ом али видим има са ЛАЗИМА у изборној кампањи . Лукац добро зна како се пријети, наплацује, врси притисак и нема ниста горе од криминалца-полицајца . Ако буде правде полицајац никад висе неце бити. Лазов.

Name

Неписмена тужитељица Славица Матијаш

04.10.2018 04:34

Неписмена тужитељица Славица Матијаш је повезана са овом екипом,а са покојним Шијаном је била и љубавној вези. Треба Лукач да се позабави односима тузиоца са људима из криминалног миљеа!

ОДГОВОРИТЕ
Name

Еx Зворницанин

04.10.2018 04:42

Платио га Милокрад.Тај слуцај испаљивања зоље послузио је као маска да се скрене пазња са слуцаја Давид Драгицевиц.То је цијела енигма.

ОДГОВОРИТЕ
Name

Цхелсеа

04.10.2018 06:18

Ја сам из целинца и познајем Радица. Он није никакав криминалац вец обицна јајара која би зољу испалила за 10 КМ. Тако да говорити о њему као неком зестоком криминалцу нема везе са зивотом.

ОДГОВОРИТЕ
Name

БЛ 1974

04.10.2018 07:26

Близу си истине , повецај само износ мало је 10 али за 200,300 € иииииииии. Сеоска лола.

Name

Браца

04.10.2018 06:26

Има таквих још....од Милојевића до Стевандића који су доушници и троструки играчи и који би се јебали да их Рудоња потапше по рамену.....

ОДГОВОРИТЕ
Name

Улог

04.10.2018 09:34

Јадна је ово земља, кад се убиства десавају као на филму а у свако је упетља. Снсд као и у ово

ОДГОВОРИТЕ