Пуњач батерија усмртио младића
Страшна несрећа догодила се у хамбуршкој четврти Ст. Паули. Након експлозије пуњача батерија је убила 26-годишњег мушкарца.
Свијет 23.08.2018 | 19:18
У 15.59 сати спасилачке екипе примиле су позив након чега су се запутиле до трећег спрата пословне зграде у Ст. Паулију, гдје се експлозија догодила. Када су стигле службе за хитне случајеве, 26-годишњак је већ требао реанимацију те пребацивање у болницу Ст. Џорџ.
Тамо је подлегао озбиљним повредама. Жртва је била запослена у компанији која се бави соларном технологијом. Још увијек није јасно како је могао да експлодира пуњач батерија, а истрага је у току.
Од кризног тима њемачког Црвеног крста затражено је да пружи психолошку подршку за 25 шокираних свједока трагедије.
(Агенције)
Коментари / 1
Оставите коментарКум
23.08.2018 18:40Нама знаци висе и терористи нетребају када вец пуњаци без икаквог мотива убију особу.
ОДГОВОРИТЕ