ХОЛ: Ништа, ништа и онда - Тадић! ПСВ добио у 90'!
Српски репрезентативац донео тријумф Ајаксу на гостовању Венлу – 1:0.
Фудбал 19.08.2018 | 12:00
Као у првом колу против Хераклеса Ајакс се поштено мучио. Иако је играо са најјачим тимом у којој су важне цулоге додељене Тадићу и Хунтелару, дефанзивни бедем Венла био је једначина са више непознатих за госте.
Просто, лопта није хтела у гол. Промашивали су неке изгледне шансе... Међутим, Тадић је био довољно смирен да донесе Оклопницима тријумф.
Очигледно је да су Ајаксу размишљали и о ономе што следи. А то је двомеч против Динама из Кијева.
Бивши везиста Црвене звезде Лука Илић био је у стартној постави НАЦ Бреде у победи над де Графшапхом. Одиграо је 81.минут и оставио солидан утисак.
Кроз већу муку од Ајакса прошао је ПСВ. Филипсовци су такође мислима били у Европи. Могли су да буду брутално кажњени. Није вредео ни водећи погодак Лозана да се меч "затвори" на време. Домаћин се није предавао. Стигао је до изједначења у 63.минуту... Тек тада је ПСВ почео да игра. Напдао је из свих оружа. И профитирао.
Петак
Гронинген - Виљем Други 0:1 (0:1)
/Кроули 33/
Субота
Венло - Ајакс 0:1 (0:0)
/Тадић 88/
НАЦ БРЕДА - Де Графшапх 3:0 (1:0)
/Де Вреде 43, Мец 50, Нијхолт 65/
Хераклес - Ден Хаг 4:2 (3:2)
/Петерсон 3 и 68, Ван Хитум 7, Далмао 45 - Малоне 12, Браукерс 38/
Фортуна - ПСВ 1:2 (0:1)
/Новаковић 61 - Лозано 30, Риго 90/
Извор: моззартспорт
Коментари / 0
Оставите коментар