БЕЛ: Андерлехт и даље перфектан!

Терор Ивана грозног! Нова победа најтрофејнијег белгијског клуба у шампионату.

Фудбал 13.08.2018 | 08:00
Иван Сантини наставио је да терорише голмане по Белгији. У недељу увече Андерлехт је као гост победио Шарлроа са 2:1 у мечу трећег кола, а управо је хрватски нападач постигао гол вредан три бода.

Сантини је тако већ после три кола дошао до цифре од седам голова у шампионату. Мало је рећи да је већ добрано почео да се Андерлехту исплаћује његов трансфер из Каена за 3.000.000 евра.

Играо се 64. минут када је Кобо прошао по левом крилу и центрирао на петерац, голман домаћих се није снаша, али зато је Сантини и гурнуо је лопту у празну мрежу за коначан резултат.

Шарлроа је боље почео утакмицу и четири минута пре краја првог полувремена повео преко Кавеха Резеија. Ипак, у судијској надокнаци прво дела меча Андерлехт је изједначио из пенала, а стрелац је био Ландри Дијамата.

Лука Аџић ни на овој утакмици није био у протоколу великана из Брисела.

БЕЛГИЈА 1 - 3. КОЛО