ПЛ БиХ: Крупи само бод код куће против Младости!

Кољић не може сам - Младост до бода против Крупе! Тим из кањона Тијесно је имао два гола предности али је три бода "просуо" у судијској надокнади.

Фудбал 11.08.2018 | 20:35
Најефикаснији фудбал у Премијер лиги БиХ се игра у Крупи на Врбасу.

У прва четири кола на утакмицама Крупе је виђено укупно шеснаест погодака, од којих је девет постигла екипа Бранислава Крунића.

И данас против гостију из Добој-Какња игра према напријед са расположеним Елвиром Кољићем, који се још једним поготком издвојио на врху листе стријелаца са шест голова, није била проблем, али одбрана свог гола јесте пошто је Младост своје прве поготке ове сезоне постигла управо против Крупе.

КРУПА - МЛАДОСТ 2:2 (2:0)

Домаћини су доста боље ушли у меч и до вођства дошли већ у 14. минуту када се у стријелце се Елвир Кољић. Прије краја првог полувремена Крупа је удвостручила предност пошто је у 41. минуту за 2:0 погодио Лазар Марјановић.

Гости су у другом полувремену заиграли много боље, а до поготка су стигли у 70. минути када је резервиста Петар Бојо матирао Јована Кутића за 2:1.

До краја сусрета гости су успјели освојити бод, када је у другој минути судијске надокнаде коначних 2:2 поставио Абид Мујагић.

Обје екипе су сусрет завршиле са по десет играча пошто су се у 83. минути Саша Никодијевић и Амер Хирош погурали, а арбитар Франо Јелић им је показао пут у свлачионицу јер су зарадили друге жуте картоне.