Минхенски тим постигао чак 20 голова у посљедњој припремној утакмици пред старт сезоне у Њемачкој.

Фудбал 10.08.2018 | 08:45
Бајерн ће први меч у предстојећој сезони одиграти у недјељу против Ајнтрахта из Франкфурта у њемачком Суперкупу, а "загријавање" за тај дуел био је двобој са локалним тимом Ротах - Егерном.

Изабраници Ника Ковача до врха су напунили мрежу аматерске екипе пред око 2.500 гледалаца у тренинг центру Тегернси - 20:2 (7:2).

Већ у првом минуту Баварци су повели голом Кингслија Комана, за два минута било је 2:0 захваљујући Тијагу, а до 16. минута Коман је комплетирао "хет-трик".

Ротах - Егерн је у првом дијелу такође постигао два поготка, а на полувријеме се отишло резултатом 7:2 за екипу са "Алијанц Арене".

У наставку је Бајерн постигао још 13 голова, а чак 10 играча се уписало се у стријелце на утакмици.

По три гола, осим поменутог Комана, постигли су и Роберт Левандовски, Сандро Вагнер и Максимилијан Франке.

Извор: мондо.ба