РУС: Динамо и Рубин, зна се - побједника нема!

Пети пут на последњих шест мечева ривали из Москве и Казања одиграли нерешено.

Фудбал 04.08.2018 | 09:45
Динамо из Москве и Рубин су испоштовали традицију и опет одиграли нерешено. У утакмици другог кола руске Премијер лиге у Москви је било 1:1, што је пети реми у последњих шест окршаја ова два ривала.

Полицајцима је то други нерешени резултат у сезони, док је Рубин успео да освоји сва три бида у премијерном колу.

Деловало је на основу виђеног на почетку утакмице како ће домаћи навијачи имати чему да се радују, јер је у 13. минуту Федор Черник затресао противничку мрежу.

И контролисао је Динамо мање-више ситуацију на терену до краја првог дела утакмице. Али, очигледно да је тренер Рубина Курбан Бердијев рекао нешто корисно својим играча током паузе на полувремену.

У наставку утакмице Рубин је заиграо знатно сигурније и врло брзо му се такав приступ исплатио. Играо се 51. минут када је Могилевиц асистирао Полозу, а овај поставио коначан резултат.