Црна седмица за црно-бијеле!

Ожеговић у болници, повредио се и Тошић! По црном ће памтити Партизан 22. јул у Сурдулици, осим Партизана црно-бели су остали и без двојице играча.  Ожеговић у болници: "Нема крварења"! Увелико дезоријентисан од ударца лактом у потиљак, нападач Партизана инсистирао је да игра последње минуте, а онда се срушио и био превезен на снимање.

Фудбал 23.07.2018 | 08:45
Црна седмица за црно-бијеле!
Због повреде је средином другог полувремена изашао Зоран Тошић, док је у финишу меча јак ударац у главу добио Огњен Ожеговић услед кога је на кратко изгубио свест.

Ожеговић је због симптома потреса мозга превезен у Здравствени центар Сурдулица на снимање где је утврђено да нема крварења нити неуролошких сметњи. Даља испитивања ће се вршити у Београду.

Он је добио ударац лактом у потиљак у борби за позицију са штопером Радника, неко време је лежао на терену пре него што је судија дозовлио лекарским екипама да уђу на терен. 

Медицински тим Партизана и Радника је неколико минута указивао помоћ Ожеговићу, који је по окончању утакмице одвезен амбулантним колима у локалну болницу.