ПЛ БиХ: Радник у 89' срушио Сарајево!

Бордо тим успио је да анулира предност Радника, али су Бијељинци поготком резервисте Ђелмића у самом финишу меча стигли до сва три бода!

Фудбал 22.07.2018 | 20:00
Фудбалери Радника наставили су са добрим играма и на почетку нове сезоне.

Екипа Младена Жижовића у свом премијерном мечу ове сезоне савладала је Сарајево резултатом 2:1 и стигла до првих бодова.

Радник је одлично отворио меч и већ у шестом минуту могао је до вођства, али је Хаџић у ситуацији „један на један“ са Павловићем шутирао поред гола, тачније она се од статице одбила у гол-аут.

Голман Сарајева десетак минута касније одбранио је покушај Глишића, али у 27. минуту морао је да вади лопту из мреже.

Мекић је шутирао одлично са дистанце и погодио мрежу за вођство домаћих 1:0.

Био је то резултат првог полувремена, а у наставку с еиграло тврдо и без правих прилика, све до 69. минута, када је Ханџић са само четири метра изједначио на 1:1 послије одличног центаршута Шишића.

Сарајево је у наставку имало неколико добрих прилика, међутим прославио се голман Лучић, који је одбранио ударце Шишића са само неколико метара, те Велкоског који је био сам пред голом.

Казна за ове промашаје стигла је у 89. минуту, када је резервиста Ђелмић послије додавања Радоњића постигао погодак за 2:1 на свом дебију у дресу Радника.