Ворнок о доласку Грујића: Оптимиста сам!
Кардиф чека српског репрезентативца.
Фудбал 23.07.2018 | 11:00
Грујић је очигледно задовољио захтеве искусног стратега у другој половини прошле сезоне, па се у Кардифу надају да би поново могло да дође до сарадње, овога пута током читаве сезоне.
Ворнок је оптимиста по овом питању.
"Увек сам оптимистичан. Морате да будете у мојим годинама да бисте то схватили. Били смо помало танки на том делу терена, у средини, против Торкија, тако да нам то показује да треба да да доведемо некога на тој позицији", рекао је Ворнок.
Грујић је играо прошле сезоне на позајмици постигао један гол на 14 утакмица, што и није његова основна делатност.
Ворнок је оптимиста да може да доведе Грујића у Кардиф пре краја прелазног рока. Грујић би тако добио минуте у Премијер лиги после каљења у Чемпионшипу прошле сезоне.
Додајмо да се за Грујића интересује и Галатасарај према писању турских медија.
Извор: моззартспорт
Фото: Ацтион имагес

Коментари / 0
Оставите коментар