Одлучено: Радоја може да иде из Селте!

Повремени репрезентативац Србије у потрази за новом средином.

Фудбал 23.06.2018 | 20:00
Одлучено: Радоја може да иде из Селте!
И Немања Радоја се налази на листи фудбалера Селте који могу да напусте Балаидос овог лета, заједно саСерђијем Гомезом и Данијелом Васом.

Српски интернационалац и повремени репрезентативац још увек није продужио уговор с клубом из Галиције који је спреман да прихвати понуде. Радојин уговор у Вигу истиче следећег лета, али већ неколико недеља преговори нису ни почели што нам сугерише скорији растанак.

Селта, као у случају са Васом и Гомезом, није спремна да прихвати захтеве које су пред њом поставили заступници Радоје, пише локални Диарио Атлантико.

Преговори са агентима српског фудбалера више од годину дана тапкају у месту, па надлежни на Балаидосу озбиљно планирају да зараде на некадашњем везисти Војводине за којег су пре четири године издвојили само 400.000 евра. Боље тако, него да сачекају годину дана и да им оде за џабе.

А интересовање, наводно, постоји. У овом прелазном року писало се о понуди Хетафеа, током марта даРадоју желе Атлетико и Чоло Симеоне, а у јануару је и француски Рен наводно био заинтересован. Прошлог лета и Милан је био у игри, али видећемо колико су то све реалне опције.

Извор: моззартспорт

Фото: Ацтион Имагес

Коментари / 0

Оставите коментар