Фил-Грич: Доћи ће на ред и питање Бекеровог повратка!

Гебхард Фил-Грич, стари-нови кондициони тренер Новака Ђоковића открио је да би се на "дневном реду" српског аса могло наћи и питање повратка Бориса Бекера.

Тенис 09.05.2018 | 22:50
Фил-Грич: Доћи ће на ред и питање Бекеровог повратка!
Бекер, Фил Грич, Миљан Амановић и Марјан Вајда су били уз Србина док је Ђоковић играо на највишем нивоу и доминирао светским тенисом.

После Ролан Гароса 2016. кола су кренула низбрдо, Ђоковић је признао да је било проблема с мотивацијом, на шта су се надовезали и проблеми са лактом.

Све то скупа траје већ две године. Прошле године је услед кризе српски играч распустио читав свој тм и покушао да крене испочетка са Андре Агасијем. Та сарадња није потрајала. 

"Новак пролази кроз тежак период. Ми смо увек били одличан тим, а ако будем могао да помогнем сигурно ћу помоћи. Мислим да му је емотивно помогло што смо опет са њим, он одлично зна како радимо", рекао је Фил Грич, преноси Споx. 

Бекер је након одласка из стручног штаба Ђоковића потврдио да је Новаку мањкало воље, али сада се вратио Марјан Вајда, а ту је и Фил-Грич. 

"Питање Бекеровог повратка би могло да дође на ред касније. Борис је увек био невероватно такмичарски расположен, имао је сјајне анализе. Међутим, када смо се пре годину дана разишли са Ђоковићем, он није довољно тренирао, није довољно желео да побеђује. А да бисте били на врху, све мора да буде у најбољем реду", додао је Аустријанац.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар