Салах: Велика је увреда то како ме третирају!

Египатска авио-компанија свој авион украсила је сликом Мохамеда Салаха, нешто за шта они немају дозволу.

Фудбал 03.05.2018 | 13:00
Салах: Велика је увреда то како ме третирају!
Нападач Ливерпула осудио је авио-компанију "ЕгyптАир" и рекао да је очекивао да ће према њему имати више поштовања.

"Нажалост, то како ме третирају је велика увреда. Мислио сам да ће се боље односити према мени", рекао је Салах.

Недуго затим друштвене мреже су преплавили коментари подршке за Салаха, од стране његових навијача, а јавност је овом инциденту обавестио Салахов агент Рами Иса.

"Управо смо причали са Министарством спорта око овог великог проблема са Фудбалском Асоцијацијом и неовлашћеном коришћењу Мохамедове слике", рекао је Иса.

Салах је већ заштитно лице једне компаније у Египту, а то је Водафон.

"Сарађујемо са свим укљученим партијама како би решили овај проблем. Све је веома битно с обзиром да се египатска репрезентација припрема за Светско првенство", рекао је египатски Министар спорта Јалед Абделазиз.

Најбољи египатски фудбалер се на крају захвалио свим својим навијачима на подршци и рекао како ће он све решити.

"Желим да се свима захвалим на подршци, ваша реакција на све је невероватна. Обећавам да ћу све ово решити, биће готово ускоро", изјавио је Салах.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар