ПЛ: Нити да се радују, нити да тугују...!

Без голова у мечу Вотфорда и Кристал Паласа! Фудбалери Вотфорда и Кристал Паласа одиграли су нерешено 0:0 у утакмици 35. кола Премијер лиге.  Бод којим нису опстали, али су на корак од тога.  Лука Миливојевић - пречка се још тресе! Кристал Палас и наш репрезентативац без среће на гостовању Вотфорду - 0:0.

Фудбал 21.04.2018 | 20:45
Вотфорд је везао и шести меч без победе у Премијер лиги и на 12. месту на табели има 38 бодова. Кристал палас је тренутно на 15. позицији са три бода мање.

Српски фудбалер Лука Миливојевић одиграо је свих 90 минута за Кристал Палас.

Фудбалери Вотфорда у наредном колу гостују Тотенхему, док Кристал палас дочекује Лестер.

После узбудљивог ремија на "отварању" викенда Премијер лиге, један мање узбудљив!

Фудбалери Вотфорда и Кристал Паласа ремизирали су без голова у 35. колу Премијер лиге и после овог сусрета не могу да се радују, али нема места ни туговању. Циљ звани "опстанак" је близу, али неће доћи одмах након овог сусрета.

Вотфорд (38) је на девет бодова од Саутемптона (29), првог тима "испод" црте коме предстоје још четири сусрета до краја сезоне, док је Палас на солидних шест раздаљине (35).

С обзиром на то да "стршљеновима" следе дуели са Јунајтедом и Тотенхемом, три бода из овог сусрета би била далеко пожељнија, али неће одбацити и "мршави бод" пошто је њихов ривал имао једну зрелију шансу више.

Било је то у 62. минуту када је из слободњака Миливојевић "тукао" у пречку, убрзо потом је и Џејмс Томкинс погодио стативу, док је Вотфорд у првом погодио оквир преко Окаке. Ришарлисон је у наставку био у шанси за Вотфорд, али је наставио свој лош низ утакмица без гола који траје још од новембра док је клуб водио Марко Силва.

Да је среће било Лука Миливојевић и његов Кристал Палас би већ данас могли да накриве капу и прославе опстанак! Екипа из Лондона одолела је на гостовању Вотфорду (0:0), али дуго ће у Паласу жалити за шансама у другом делу.

Наш репрезентативац Лука Миливојевић је поново одиграо меч на високом нивоу. Био је узданица Роја Хоџсона у маневру и само су га центиметри делили од 11. гола у Премијер лиги. Све је средином другог полувремена некадашњи члан Рада и Црвене звезде одлично одрадио. Савио је кифлу из слободњака, али је његов шут завршио на рогљу. Велика штета.

Убрзо је Кристал Палас имао још једну колосалну прилику. После убацивање са стране скочио је Кабај, међутим, лопта се од стативе одбила у поље.

Далеко од тога да је Вотфорд био само пуки посматрач дешавања на терену. Много боље су Стршљенови деловали у првом полувремену. Погодили и прешку. У наставку су били много скромнији. Ипак, могу за нијансу да буду задовољнији исходом од гостију.