Само Мбапе и Кутроне су испред Луке Јовића!
Лука Јовић, млади српски нападач, наставља да игра сјајно у својој првој сезони у Ајнтрахту из Франкфурта.
Фудбал 19.04.2018 | 13:45
Двадесетогодишњи момак из Бијељине постигао је једини погодак у победи Ајнтрахта над Шалкеом у гостима, вредан пласмана у финале Купа Немачке и дуела са минхенским Бајерном.
Џонатан де Гузман извео је корнер у 75. минуту, потенцијални репрезентативац наше земље, на ивици петерца, на маестралан начин петом захватио лопту, а она се од даљу стативу одбила у мрежу.
Јовић је стигао до свог деветог гола у сезони, на 24 мечу, уз две асистенције, док су само Килијан Мбапе из Пари Сен Жермена (27 голова) и Миланов Патрик Кутроне (15 голова) једина два млађа играча од њега, а да на свом конту имају више од девет погодака.
Извор: Б92
Коментари / 0
Оставите коментар