Шарић незаустављив, Сиксерси 80 поена за полувријеме!

Филаделфија 76ерси послали су јасну поруку ривалима уочи плеј-офа, постигли су 46 поена за четвртину, 80 за полувреме у последњем мечу регуларног дела сезоне.

Кошарка 12.04.2018 | 09:45
Сиксерси су демолирали потенцијалног ривала у првој рунди плеј-офа Истока Милвоки Баксе после само 12 минута са импресивних 46:18.

Наставили су у сличном ритму у другом кварталу, уз нешто "тању" одбрану, па су на полувреме отишли са феноменалних 80:44!

Сиксерси су погодили осам тројки у првом периоду.

Незаустављив је био Дарио Шарић са 17 поена (7/11 из игре), а пратили су га Марко Белинели и Ричон Холмс са по 11, те Ти Џеј Меконели и Џастин Андерсон са по десет.

С друге стране, једини расположен у тиму Бакса био је Џабари Паркер са 16 поена у првом полувремену.

Сиксерси су на сјајном путу да 16. узастопном победом "овере" трећу позицију у конференцији испред већ годинама суверених Кливленд Кавалирса.