Алимпијевић: Жалим за више оваквих утакмица...!

Душан Алимпијевић био је задовољан како је његов тим одиграо меч и да је због поготка Луке Дончића у последњим секундама кошарка прелепа игра.

Кошарка 31.03.2018 | 10:15
Алимпијевић: Жалим за више оваквих утакмица...!
"Кошарка је прелепа игра због овога. У првом мечу смо ми имали срећу, сада је то био Реал", рекао је тренер Црвене звезде.

Алимпијевић је честитао Реал Мадриду на победи у "Пиониру" и пожелео све најбоље Дончићу који је како каже сјајан играч.

Шеф струке клуба са Малог калемегдана жали што Звезда није одиграла више оваквих утакмица ове сезоне.

"Оно за чим жалим је што смо могли да имамо више оваквих утакмица јер на оваквим мечевима сви добијају. И млади играчи и тренери...", рекао је Алимпијевић.

Звезда је ове сезоне остварила 11 победа у Евролиги, а у последњем колу гостује московском ЦСКА.

"Да би потврду добило ових 11 победа морамо да освојимо АБА лигу. Изузетно сам задовољана овим учинком. У првој години где имамо толико дебитаната, мислим да је ово сјајан успех", казао је он.

Алимпијевић ништа није могао да замери својим играчима.

"Добрић је одиграо добру одбрану на крају, не могу никоме ништа да замерим. Лука Дончић је показао какав је играч, јурили смо га цео меч и он је опет имао снаге да да кош на крају", рекао је Алимпијевић.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар