Малоун: Фрустрирајуће друго полувријеме, нула дисцплине!

Мајк Малоун, тренер Денвер Нагетса, био је видно изнервиран после пораза његове екипе од Филаделфије.

Кошарка 27.03.2018 | 20:15
Малоун: Фрустрирајуће друго полувријеме, нула дисцплине!
Франшиза из Колорада изгледала је одлично у првом полувремену, водила је са 59:51, међутим у наставку меча игра им се одједном распала.

"У трећој четвртини смо играли лоше у одбрани, лоше смо скакали и слабо смо се борили. Нула дисцплине у одбрани, у брањењу играча, преузимању... Џеј Џеј Редик нам је у другом полувремену дао 17 поена... Морамо да будемо много дисцпилинованији у самом приступу", рекао је Малоун после пораза.

Тренер Денвера истакао је да је у овом тренутку сваки посед важан.

"Морамо да будемо бољи, морамо да се боримо да победимо у сваком поседу... Нисмо у позицији у којој бисмо могли да пустимо Редика да шутне сам за три, или полудистанцу. Сваки посед је важан, а данас је друго полувреме био ужасан пример наше дисцпилине", истакао је он.

Српски кошаркаш Никола Јокић стопио се у сивило Нагетса у другом полувремену, а меч је завршио са 14 поена, седам скокова и четири асистенције.

"Било је фрустрирајуће гледати друго полувреме, имали су седам офанзивних скокова у четвртој деоници. Рекао сам момцима 'нека нас победе ако су бољи, али немојте ви сами себе да савладате'", закључио је Малоун.

Кошаркаши Денвера одмах после утакмице отпутовали су у Торонто, пошто их по нашем времену у ноћи између уторак и среде очекује дуел са најбољом екипом Истока.

Извор: Б92

Коментари / 0

Оставите коментар