Швајцарски тенисер Роџер Федерер био је нервозан током читавог турнира у Индијан Велсу, а кулминација је стигла у финалу са Хуаном Мартином дел Потром.

Тенис 19.03.2018 | 17:30
Федерер је у финалу првог Мастерса у сезони поражен од Дел Потра резултатом 6:4, 6:7 (8-10), 7:6 (7-2), иако је пропустио три меч лопте.

Међутим, у финишу другог сета, када се резултат ломио у тај брејку, Швајцарац је добио поен и већ прослављао изједначење на 1:1, да би судија дозволио Аргентинцу челенџ.

Негодовао је јер је противник нешто касније затражио проверу, потом се разбеснео и опсовао судију по окончању сета.

Нервоза му није помогла и Дел Потро је на крају славио, стигавши тако до своје прве титуле на турнирима из серије 1.000.